Դիտել Համայնքի ղեկավարի որոշումները
«ԱՐՄԻՆԵ ՀԱՅՐԱՊԵՏՅԱՆ» ԱՆՀԱՏ ՁԵՌՆԱՐԿԱՏԻՐՈՋԸ 2026 ԹՎԱԿԱՆԻ ԸՆԹԱՑՔՈՒՄ ՀԱՆՐԱՅԻՆ ՍՆՆԴԻ ԿԱԶՄԱԿԵՐՊՄԱՆ ԵՎ ԻՐԱՑՄԱՆ ԹՈՒՅԼՏՎՈՒԹՅՈՒՆ ՏԱԼՈՒ ՄԱՍԻՆ
Ղեկավարվելով «Տեղական ինքնակառավարման մասին» Հայաստանի Հանրապետության օրենքի 35-րդ հոդվածի 1-ին մասի 24-րդ կետով, 45-րդ հոդվածի 1-ին մասի 4-րդ կետով, և հիմք ընդունելով Մեծամոր համայնքի ավագանու 2025 թվականի նոյեմբերի 14-ի N177-Ն որոշումը, ինչպես նաև «Արմինե Հայրապետյան » անհատ ձեռնարկատիրոջ՝ 2026 թվականի  փետրվարի 17 - ի դիմումը․
1«Արմինե Հայրապետյան »  անհատ ձեռնարկատիրոջը  տալ 2026 թվականի ընթացքում ք.Մեծամոր 1- ին թաղամաս կոմունալ գոտի հասցեում (200 քառակուսի մետր) հանրային սննդի կազմակերպման և իրացման թույլտվություն։
2․«Արմինե Հայրապետյան» անհատ ձեռնարկատերը պարտավոր է 2026 թվականի ընթացքում հանրային սննդի կազմակերպման և իրացման թույլտվության համար Մեծամորի համայնքապետարանի 900335008349 հաշվեհամարին վճարել տեղական տուրք՝ 100000 ( հարյուր  հազար) ՀՀ դրամ: