Այսօր: Երեքշաբթի, 6 Դեկտեմբերի 2022թ.
Մեծամորի համայնքապետարանի պաշտոնական կայք
Հյուրերի քանակը՝ 128
ԱՐՄԱՎԻՐԻ ՄԱՐԶԻ ՄԵԾԱՄՈՐԻ ՀԱՄԱՅՆՔԱՊԵՏԱՐԱՆ
ՀԱՅՏԱՐԱՐՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐ

ՀԱՐՑՈՒՄ


ՄԵԾԱՄՈՐԻ ՀԱՄԱՅՆՔԱՊԵՏԱՐԱՆ

Բացել բոլոր ստորաբաժանումները
Համայնքի ղեկավար

ՎԱՀՐԱՄ ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի քարտուղար

ՄԱՐԱՏ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ
Հեռ.:  +37441661888
Էլ.հասցե:  hovhannisyan-marat@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Համայնքի ղեկավարի առաջին տեղակալ

ԷԴԳԱՐ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Համայնքի ղեկավարի տեղակալ

ԱՐԲԱԿ ԵՂԻԱԶԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Համայնքի ղեկավարի տեղակալ

ՍԱՄՎԵԼ ԳԱԼՍՏՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Համայնքի ղեկավարի խորհրդական

ՎԼԱԴԻՄԻՐ ՍՏԵՓԱՆՅԱՆ
 
Համայնքի ղեկավարի խորհրդական

ԳՐԻՇԱ ԽՈՒՐՇՈՒԴՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Մրգաշատ գյուղի վարչական ղեկավար

ՄԱՐԱՏ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Ջանֆիդա գյուղի վարչական ղեկավար

ԿԱՄՍԱՐ ՂՈՐՂԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Բամբակաշատ գյուղի վարչական ղեկավար

ՌՈԲԵՐՏ ԱՎԵՏԻՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Նալբանդյան գյուղի վարչական ղեկավար

ԳՐԻԳՈՐ ՄԿՐՏՉՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Ակնալիճ գյուղի վարչական ղեկավար

ՇՈՂԻԿ ՄՈՒՐԱԴՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Արևիկ գյուղի վարչական ղեկավար

ԳԱՌՆԻԿ ԾԱՏՈՒՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Փշատավան գյուղի վարչական ղեկավար

ԱԶԱՏ ՔՅԱՐԱՄՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Տանձուտ գյուղի վարչական ղեկավար

ՄԽԻԹԱՐ ՊԵՏՐՈՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Նորապատ գյուղի վարչական ղեկավար

ՍԱՐԳԻՍ ԱՐՇԱԿՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Արգավանդ գյուղի վարչական ղեկավար

ԱՐՇԱՎԻՐ ԱՂԱՋԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Արմավիր գյուղի վարչական ղեկավար

ՌԱՖԻԿ ՄԱՐԳԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Գետաշեն գյուղի վարչական ղեկավար

ԱՐԿԱԴԻԱ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Եղեգնուտ գյուղի վարչական ղեկավար

ՌՈՄԱՆ ԿԱՐԱՊԵՏՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Զարթոնք գյուղի վարչական ղեկավար

ՍԱՄՎԵԼ ԱՂԱՋԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Արտաշար գյուղի վարչական ղեկավար

ՆԱՐԵԿ ՕՀԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Ամասիա գյուղի վարչական ղեկավար

ԱՐԱՅԻԿ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Այգեշատ գյուղի վարչական ղեկավար

ԱՐՏԱԿ ԵՂԻԱԶԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Ալաշկերտ գյուղի վարչական ղեկավար

ԿԱՐԵՆ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Արազափ գյուղի վարչական ղեկավար

ՄԱՆՎԵԼ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Մարգարա գյուղի վարչական ղեկավար

ԷԴԳԱՐ ԵՆՈՔՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Նոր Արմավիր գյուղի վարչական ղեկավար

ԱՐԹՈՒՐ ԱՎԵՏԻՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Նոր Արտագերս գյուղի վարչական ղեկավար

ԱՐՄԱՆ ԼԱՉԻՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Շենավան գյուղի վարչական ղեկավար

ՎԱՐԴԳԵՍ ԱԼԵՔՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Վարդանաշեն գյուղի վարչական ղեկավար

ՄԻՀՐԱՆ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Նոր կեսարիա վարչական ղեկավար

ՀՐԱՅՐ ԳԱԼՍՏՅԱՆ
 
Երասխահուն գյուղի վարչական ղեկավար

ԼԻՆԱ ԹՈՒՄԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Համայնքի ղեկավարի տեղակալի օգնական

ՎԼԱԴԻԿ ԿԱՐԱՊԵՏՅԱՆ
 
Համայնքի ղեկավարի օգնական

ԱՆՆԱ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ
 
Մամուլի քարտուղար

ԳԱՌՆԻԿ ՄԿՐՏՉՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Բերքաշատ գյուղի վարչական ղեկավր

ԱՐԳԱՄ ՉՎՉՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Հայկավան գյուղի վարչական ղեկավար

ՌՈՒԲԵՆ ՂԱԶԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Ջրաշեն գյուղի վարչական ղեկավար

ԼԵՎՈՆ ՎԱՐԴԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Քաղաքաշինության և հողաշինության բաժնի պետ

ՆՈՐԱՅՐ ԴԱՐԲԻՆՅԱՆ
Հեռ.:  +37493343334
Դիմել: Դիմել 
 
Քաղաքաշինության և հողաշինության բաժնի գլխավոր մասնագետ-ճարտարապետ

ՍԱՐԳԻՍ ՍԱՀԱԿՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Քաղաքաշինության և հողաշինության բաժնի գլխավոր մասնագետ- հողաշինարար

ՆԱՐԵԿ ՄՆԱՑԱԿԱՆՅԱՆ
Հեռ.:  +37494972310
Էլ.հասցե:  nar.mnacakanyan@bk.ru
 
Քաղաքաշինության և հողաշինության բաժնի առաջատար մասնագետ

ՏԻԳՐԱՆ ԻԶՐՅԱՆ
 
Քաղաքաշինության և հողաշինության բաժնի առաջատար մասնագետ

ՎԱՉԵ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ
 
քաղաքաշինության և հողաշինության բաժնի առաջին կարգի մասնագետ (Արևիկ)

ՄԱՐՏԻԿ ԱՎԵՏԻՍՅԱՆ
 
Քաղաքաշինության և հողաշինության բաժնի առաջին կարգի մասնագետ(Արգավանդ)

ՍԱՄՎԵԼ ԽՈՒԴՈՅԱՆ
 
Քաղաքաշինության և հողաշինության բաժնի առաջին կարգի մասնագետ (Այգեշատ)

ՅՈՒՐԱ ՀԱԿՈԲՅԱՆ
 
Քաղաքաշինության և հողաշինության բաժնի առաջին կարգի մասնագետ (Նոր-Արմավիր)

ՌԱՖԻԿ ԳԵՎՈՐԳՅԱՆ
 
քաղաքաշինության և հողաշինության բաժնի առաջին կարգի մասնագետ

ՀԱՍՄԻԿ ՎԱՐԴԱՆՅԱՆ
 
Քաղաքաշինության և հողաշինության բաժնի առաջին կարգի մասնագետ(Ակնալիճ)

ԳԵՎՈՐԳ ՄԻՍԱԿՅԱՆ
 
Քաղաքաշինության և հողաշինության բաժնի առաջին կարգի մասնագետ (Նորապատ)

ԱՇՈՏ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Քաղաքաշինության և հողաշինության բաժնի երկրորդ կարգի մասնագետ

ԴԻԱՆԱ ՀՈՎԱԿԻՄՅԱՆ
 
Գյուղատնտեսության և բնապահպանության բաժնի պետ

ՌՈՒՍՏԱՄ ՄԱՐՏԻՐՈՍՅԱՆ
Հեռ.:  +37477175797
Դիմել: Դիմել 
 
Գյուղատնտեսության և բնապահպանության բաժնի առաջատար մասնագետ

ՎԱՆՈՒՇ ՂԱԶԱՐՅԱՆ
 
Գյուղատնտեսության և բնապահպանության բաժնի առաջատար մասնագետ

ԵՂԻԱԶԱՐ ՄԱՐՏԻՐՈՍՅԱՆ
 
Գյուղատնտեսության և բնապահպանության բաժնի առաջին կարգի մասնագետ

ՎԱՆՈՒՇ ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ
 
Գյուղատնտեսության և բնապահպանության բաժնի առաջին կարգի մասնագետ(Նոր-Արտագերս)

ԱՐՍԵՆ ԵՂԻԱԶԱՐՅԱՆ
 
Գյուղատնտեսության և բնապահպանության բաժնի առաջին կարգի մասնագետ(Հայկավան)

ԱՐՄԵՆ ՀԱԿՈԲՅԱՆ
 
Գյուղատնտեսության և բնապահպանության բաժնի առաջին կարգի մասնագետ(Երասխահուն)

ԴԱՎԻԹ ՄՈՎՍԻՍՅԱՆ
 
Գյուղատնտեսության և բնապահպանության բաժնի առաջին կարգի մասնագետ(Ակնալիճ)

ԱՐՄԻՆԵ ԳԱԼՍՏՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Գյուղատնտեսության և բնապահպանության բաժնի առաջին կարգի մասնագետ(Եղեգնուտ)

ՎԱՐԱԶԴԱՏ ՄԱՐԳԱՐՅԱՆ
 
Գյուղատնտեսության և բնապահպանության բաժնի առաջին կարգի մասնագետ

ԼՈՒՍԻՆԵ ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ
 
Գյուղատնտեսության և բնապահպանության բաժնի առաջին կարգի մասնագետ

ՍԵՎԱԿ ՄԿՐՏՉՅԱՆ
 
Գյուղատնտեսության և բնապահպանության բաժնի առաջին կարգի մասնագետ(Տանձուտ)

ՀԱՄԼԵՏ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ
 
Գյուղատնտեսության և բնապահպանության բաժնի առաջին կարգի մասնագետ(Փշատավան)

ԳՐԻԳՈՐ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ
 
Գյուղատնտեսության և բնապահպանության բաժնի երկրորդ կարգի մասնագետ

ՍՏՅՈՊԱ ԱՅՎԱԶՅԱՆ
 
Ֆինանսատնտեսագիտական և գնումների բաժնի պետ

ՆՈՆԱ ՀԱԿՈԲՅԱՆ
Հեռ.:  +37498393276
Դիմել: Դիմել 
 
Ֆինանսատնտեսագիտական և գնումների բաժնի առաջատար մասնագետ

ԱՆԻ ՀԱԿՈԲՅԱՆ
 
Ֆինանսատնտեսագիտական և գնումների բաժնի առաջատար մասնագետ

ՀՌԻՓՍԻՄԵ ՄԿՐՏՉՅԱՆ
 
Ֆինանսատնտեսագիտական և գնումների բաժնի առաջին կարգի մասնագետ

ՖԼՈՐԱ ԲԱՎԵՅԱՆ
 
Եկամուտների հաշվառման և հավաքագրման,ծրագրերի կազմման և համակարգման բաժնի պետ

ՀՈՎՀԱՆՆԵՍ ՄԿՐՏՉՅԱՆ
Հեռ.:  +37493156090
Դիմել: Դիմել 
 
Եկամուտների հաշվառման և հավաքագրման,ծրագրերի կազմման և համակարգման բաժնի գլխավոր մասնագետ

ԼՈՒՍԻՆԵ ՆԱԶԱՐՅԱՆ
 
Եկամուտների հաշվառման և հավաքագրման,ծրագրերի կազմման և համակարգման բաժնի առաջատար մասնագետ

ՌՈԶԱ ԿԱՐԱՊԵՏՅԱՆ
 
Եկամուտների հաշվառման և հավաքագրման,ծրագրերի կազմման և համակարգման բաժնի առաջատար մասնագետ(Նալբանդյան)

ՆԵՐՍԵՍ ՊՈՂՈՍՅԱՆ
 
Եկամուտների հաշվառման և հավաքագրման,ծրագրերի կաղմման և համակարգման բաժնի առաջատար մասնագետ

ՆԱԻՐԱ ՄԱՐԿՈՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
առաջատար մասնագետ (Տարոնիկ)

ԼԱՐԻՍԱ ԱՎԵՏԻՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
առաջատար մասնագետ (Բերքաշատ)

ՄԱՔՐՈՒՀԻ ՍԱՀԱԿՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
առաջատար մասնագետ (Նոր Արմավիր)

ՆԵԼԼԻ ԹԱՔԻՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
առաջատար մասնագետ (Նոր Արտագերս)

ՍԵՅՐԱՆ ՓԻՐՈՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
առաջատար մասնագետ (Նոր Կեսարիա)

ՇՈՒՇԱՆԻԿ ԻԶՎԵԿՈՎԱ
Դիմել: Դիմել 
 
առաջատար մասնագետ (Նորապատ)

ՔՆԱՐԻԿ ԲԱՂԴՈՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
առաջատար մասնագետ (Շենավան)

ԱՆԱՀԻՏ ՍԱՀԱԿՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
առաջատար մասնագետ (Ջանֆիդա)

ՎԱՀԱՆ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
առաջատար մասնագետ (Ջրաշեն)

ԼՈՒՍԻՆԵ ԿԲՈՒԻՉՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
առաջատար մասնագետ (Վարդանաշեն)

ԱՆԳԻՆ ՎԱՐԴԵՎԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
առաջատար մասնագետ (Տանձուտ)

ԱՆԱՀԻՏ ՀԱՄԲԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
առաջատար մասնագետ (Փշատավան)

ՀԵՐՄԻՆԵ ՀԱԿՈԲՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
առաջատար մասնագետ (Արազափ)

ՀԵՂԻՆԵ ՆԱՎԱՍԱՐԴՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
առաջատար մասնագետ (Ամասիա)

ԱՐԿԱԴԻ ԽՈՅԵՑՅԱՆ
Հեռ.:  +37477020207
Դիմել: Դիմել 
 
առաջատար մասնագետ (Ալաշկերտ)

ԴԵՐԵՆԻԿ ԳԱԲՐԻԵԼՅԱՆ
Հեռ.:  +37493066865
Դիմել: Դիմել 
 
առաջատար մասնագետ (Այգեշատ)

ՄԵԼԻՆԵ ՀՈՒՆԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
առաջատար մասնագետ (Արգավանդ)

ՌԱԶՄԻԿ ՀՈՒՆԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
առաջատար մասնագետ (Արմավիր)

ԳԱՅԱՆԵ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
առաջատար մասնագետ (Արտաշար)

ՄԱՐԻՆԵ ԿԱՐԱՊԵՏՅԱՆ
 
առաջատար մասնագետ (Արևիկ)

ՆԵԼԼԻ ԾԱՏՈՒՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Եկամուտների հաշվառման և հավաքագրման,ծրագրերի կազմման և համակարգման առաջատար մասնագետ (Բամբակաշատ)

ՌՈՒԶԱՆՆԱ ՊՈՂՈՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
առաջատար մասնագետ (Գետաշեն)

ՍՈՆԱ ԹԱԴԵՎՈՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
առաջատար մասնագետ (եղեգնուտ)

ՄԱՆՅԱ ՄԵԼՈՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
առաջատար մասնագետ ( Զարթոնք)

ԳՈՒՐԳԵՆ ՂԱԶԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
առաջատար մասնագետ (Հայկավան)

ՎԱՐԴՈՒՀԻ ԲԱԲԱՅԱՆ
Էլ.հասցե:  varduhi.babayan.85@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
առաջատար մասնագետ (Մարգարա)

ԲՈՒՐԱՍՏԱՆ ԱՍԱՏՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
առաջատար մասնագետ (Մրգաշատ)

ՀԱՍՄԻԿ ՍՈՂՈՄՈՆՅԱՆ
 
Զարգացման ծրագրերի,տուրիզմի,առևտուրի,սպասարկման և գովազդի բաժնի պետ

ԳԵՎՈՐԳ ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ
Հեռ.:  +37493461177
Դիմել: Դիմել 
 
Զարգացման ծրագրերի,տուրիզմի,առևտրի,սպասարկման և գովազդի բաժնի գլխավոր մասնագետ

ՆԱԶԵՆԻ ՍԱՀԱԿՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Զարգացման ծրագրերի,տուրիզմի,առևտուրի,սպասարկման և գովազդի բաժնի առաջատար մասնագետ

ՎԱՐԴԳԵՍ ԴԱԲԱՂՅԱՆ
 
Զարգացման ծրագրերի,տուրիզմի,առևտուրի,սպասարկման և գովազդի բաժնի առաջատար մասնագետ

ԱՐՄԻՆԵ ԴԱՆԻԵԼՅԱՆ
 
Զարգացման ծրագրերի,տուրիզմի,առևտուրի,սպասարկման և գովազդի բաժնի առաջին կարգի մասնագետ

ՏԱԹԵՎ ԳԱԼՍՏՅԱՆ
 
Զարգացման ծրագրերի,տուրիզմի,առևտուրի,սպասարկման և գովազդի բաժնի առաջին կարգի մասնագետ

ԼԻԼԻԹ ԹՈՎՄԱՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Զարգացման ծրագրերի,տուրիզմի,առևտուրի,սպասարկման և գովազդի բաժնի առաջին կարգի մասնագետ(Արազափ)

ՔՐԻՍՏԻՆԵ ՎԱՐԴԱՆՅԱՆ
 
Զարգացման ծրագրերի,տուրիզմի,առևտուրի,սպասարկման և գովազդի բաժնի առաջին կարգի մասնագետ(Արևիկ)

ՀԱՍՄԻԿ ԲԱՐՍԵՂՅԱՆ
 
Զարգացման ծրագրերի,տուրիզմի,առևտուրի,սպասարկման և գովազդի բաժնի առաջին կարգի մասնագետ(Տարոնիկ)

ԼԻԼԻԹ ՄԱԴԱԹՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Զարգացման ծրագրերի,տուրիզմի,առևտուրի,սպասարկման և գովազդի բաժնի առաջին կարգի մասնագետ(Արմավիր)

ՄԱՐԻՆԵ ՍԱՐԳՍՅԱՆ
 
Զարգացման ծրագրերի,տուրիզմի,առևտուրի,սպասարկման և գովազդի բաժնի առաջին կարգի մասնագետ(Նալբանդյան)

ՀՌԻՓՍԻՄԵ ԱՎԵՏԻՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Կրթության, մշակույթի, սպորտի և երիտասարդության հարցերի բաժնի պետ

ԲԵՆԻԿ ՍՏԵՓԱՆՅԱՆ
Հեռ.:  +37493435719
Դիմել: Դիմել 
 
Կրթության,մշակույթի,սպորտի և երիտասարդության հարցերի բաժնի գլխավոր մասնագետ

ԱՐՄԻՆԵ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ
 
Կրթության,մշակույթի,սպորտի և երիտասարդության հարցերի բաժնի առաջատար մասնագետ

ՍԻՐԱՆՈՒՇ ՍԱՐԳՍՅԱՆ
 
Կրթության,մշակույթի,սպորտի և երիտասարդության հարցերի բաժնի առաջատար մասնագետ

ՎԱԼԵՆՏԻՆԱ ԲԱՂԴԱՍԱՐՅԱՆ
 
Կրթության,մշակույթի,սպորտի և երիտասարդության հարցերի բաժնի առաջին կարգի մասնագետ

ԱՆԱՀԻՏ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ
 
Կրթության,մշակույթի,սպորտի և երիտասարդության հարցերի բաժնի առաջին կարգի մասնագետ(Բամբակաշատ)

ԱՐԵԳՆԱԶԱՆ ՍԱԺՈՒՄՅԱՆ
 
Կրթության,մշակույթի,սպորտի և երիտասարդության հարցերի բաժնի առաջին կարգի մասնագետ(Գետաշեն)

ՎԵՐԳՈՒՇ ԵՓՐԵՄՅԱՆ
 
Կրթության,մշակույթի,սպորտի և երիտասարդության հարցերի բաժնի առաջին կարգի մասնագետ(Շենավան)

ՀԱՅԿԱՆՈՒՇ ԱՌԱՔԵԼՅԱՆ
 
Կրթության,մշակույթի,սպորտի և երիտասարդության հարցերի բաժնի առաջին կարգի մասնագետ(Նալբանդյան)

ԳԱՅԱՆԵ ՇԱՀԲԱԶՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Կրթության,մշակույթի,սպորտի և երիտասարդության հարցերի բաժնի երկրորդ կարգի մասնագետ

ԺՈՐԱ ԶԱՔԱՐՅԱՆ
 
Սոցիալական աջակցության և առողջապահության հարցերի բաժնի պետ

ՎԱՐԴԱՆ ԲԱՂԴԱՍԱՐՅԱՆ
Հեռ.:  +37477494656
Դիմել: Դիմել 
 
Սոցիալական աջակցության և առողջապահության հարցերի բաժնի գլխավոր մասնագետ

ԱՆՈՒՇ ԱՎԵՏԻՍՅԱՆ
 
Սոցիալական աջակցության և առողջապահության հարցերի բաժնի առաջատար մասնագետ

ՄԱՐՈՒՇ ՀԱԿՈԲՅԱՆ
 
Սոցիալական աջակցության և առողջապահության հարցերի բաժնի առաջին կարգի մասնագետ

ԼԻԼԻԹ ԲԱԴԱԼՅԱՆ
 
Սոցիալական աջակցության և առողջապահության հարցերի բաժնի առաջին կարգի մասնագետ

ԱՐԹՈՒՐ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ
 
Սոցիալական աջակցության և առողջապահության հարցերի բաժնի առաջին կարգի մասնագետ(Բամբակաշատ)

ՀԵՐՄԻՆԵ ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Սոցիալական աջակցության և առողջապահության հարցերի բաժնի առաջին կարգի մասնագետ(Ալաշկերտ)

ԱՐԱՄ ՄԱՆՈՒԿՅԱՆ
 
Սոցիալական աջակցության և առողջապահության հարցերի բաժնի առաջին կարգի մասնագետ(Մրգաշատ)

ԱՐԳԱՄ ՀՈՒՆԱՆՅԱՆ
 
Սոցիալական աջակցության և առողջապահության հարցերի բաժնի երկրորդ կարգի մասնագետ

ՀԱՍՄԻԿ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ
 
Սոցիալական աջակցության և առողջապահության հարցերի բաժնի երկրորդ կարգի մասնագետ

ՆԻՆԱ ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ
 
Իրավաբանական բաժնի առաջատար մասնագետ

ԱՐԵՎԻԿ ՔԵՐՈԲՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Իրավաբանական բաժնի առաջատար մասնագետ

ԷՐԻԿ ԱԴԱՄՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Կոմունալ տնտեսության,համատիրությունների աշխատանքների համակարգման և տրանսպորտի բաժնի առաջատար մասնագետ

ԱՐՄԵՆ ՄԽԻԹԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Կոմունալ տնտեսության, համատիրությունների աշխատանքների համակարգման և տրանսպորտի բաժնի առաջին կարգի մասնագետ

ԱՐԱՔՍՅԱ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ
 
Քարտուղարության ,անձնակազմի կառավարման տեղեկատվական տեխնոլոգիաների բաժնի պետ

ՆԻՆԱ ԹԱԴԵՎՈՍՅԱՆ
Հեռ.:  +37493120418
Դիմել: Դիմել 
 
Քարտուղարության, անձնակազմի կառավարման, տեղեկատվական տեխնելոգիաների բաժնի առաջատար մասնագետ

ՆԵԼԼԻ ԶԵՅՆԱԼՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Քարտուղարության, անձնակազմի կառավարման, տեղեկատվական տեխնելոգիաների բաժնի առաջատար մասնագետ

ՀԱՅԿԱՆՈՒՇ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ
 
Քարտուղարության ,անձնակազմի կառավարման տեղեկատվական տեխնոլոգիաների բաժնի առաջին կարգի մասնագետ

ԳԱՅԱՆԵ ՍԱՐԳՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Քարտուղարության ,անձնակազմի կառավարման տեղեկատվական տեխնոլոգիաների բաժնի առաջին կարգի մասնագետ

ՆՈՒՆԵ ՔՈՉԱՐՅԱՆ
 
Վարորդ

ՌԱԶՄԻԿ ԱՌԱՔԵԼՅԱՆ
 
Վարորդ

ՌՈՒԲԵՆ ՄԱՆՈՒԿՅԱՆ
 
Ցանցային ադմինիստրատոր

ՏԱՐՈՆ ՄԿՐՏՉՅԱՆ
 
Պահակ

ԳԱԳԻԿ ՄՐՏԵՅԱՆ
 
Հավաքարար

ՍՅՈՒԶԱՆՆԱ ՂԱԶԱՐՅԱՆ
 
Հավաքարար

ԼՅՈՒԲԱ ԱՅՎԱԶՅԱՆ
 
Գործավար(Գետաշեն)

ՍԵՐՅՈԺԱ ԶՈՒԼՈՅԱՆ
 
Գործավար(գ.Արմավիր)

ՓԱՇԱ ՔԱԼԱՇՅԱՆ
 
Գործավար(Նոր Արտագերս)

ԱՐԹՈՒՐ ՀԱԿՈԲՅԱՆ
 
Հավաքարար (Բամբակաշատ)

ՀԱՅԿԱՆՈՒՇ ՎԱՐԴԱՆՅԱՆ
 
Հավաքարար (Հայկավան)

ՌՈՒԶԱՆՆԱ ՍԱՐԳՍՅԱՆ
 
Հավաքարար(Նոր Արտագերս)

ԿԱՐԻՆԵ ԳԻՆՈՍՅԱՆ
 
Հավաքարար (Վարդանաշեն)

ԱՆԱՀԻՏ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ
 
Հավաքարար (Եղեգնուտ)

ԱՍԼԻ ԳԱՍՊԱՐՅԱՆ
 
Հավաքարար(Նոր Արտագերս)

ՇԱՅԶԱՏ ՍՈՂՈՄՈՆՅԱՆ
 
Հավաքարար (Բերքաշատ)

ԱՆԻ ՏՈՆԱԿԱՆՅԱՆ
 
Հավաքարար(Տանձուտ)

ԳՈՀԱՐԻԿ ՔԱՄԱԼՅԱՆ
 
Հավաքարար (Շենավան)

ՌՈԶԱ ՍԻՄՈՆՅԱՆ
 
Հավաքարար (Նալբանդյան)

ՄԱՐԻԱՄ ՂԱԶԱՐՅԱՆ
 
Հավաքարար(Նոր Արմավիր)

ՍՅՈՒԶԱՆՆԱ ՄԱՐԳԱՐՅԱՆ
 
Հավաքարար(Արազափ)

ՄԱՐԻԱՄ ՄԱՐԳԱՐՅԱՆ
 
Հավաքարար(Գետաշեն)

ՀԱՄԵՍՏ ԵՓՐԵՄՅԱՆ
 
Հավաքարար(Արտաշար)

ԱՆԺԵԼԱ ՄԱՐՏԻՐՈՍՅԱՆ
 
Հավաքարար(Զարթոնք)

ՆԱՐԻՆԵ ԶԱՔԱՐՅԱՆ
 
Հավաքարար(Ակնալիճ)

ՄԱՐԻՆԵ ՀՈՎՍԵՓՅԱՆ
 
Հավաքարար(Տարոնիկ)

ՍՈՒՍԱՆՆԱ ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ
 
Հավաքարար(Այգեշատ)

ԳԱՅԱՆԵ ՍԻՄՈՆՅԱՆ
 
Հավաքարար(Մրգաշատ)

ԼՅՈՒԴՄԻԼԱ ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ
 
Հավաքարար(Ալաշկերտ)

ԼՈՒՍԻՆԵ ՆԵՐՍԻՍՅԱՆ
 
Հավաքարար(Մարգարա)

ՖԼՈՐԱ ՎԱՐԴԱՆՅԱՆ
 
Հավաքարար(Արգավանդ)

ԿԱՐԻՆԵ ԲԱՐՍԵՂՅԱՆ
 
Հավաքարար(Նորապատ)

ՍՈՆՅԱ ՎԱՐԴԱՆՅԱՆ
 
Հավաքարար(Արևիկ)

ՍՈՒՍԱՆՆԱ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ
 
Հավաքարար(Ջրաշեն)

ՀՌԻՓՍԻՄԵ ԴԱՎԹՅԱՆ
 
Հավաքարար(Արմավիր)

ԼՈՒՍԻՆԵ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ
 
Հավաքարար(Երասխահուն)

ԶՈՅԱ ԱՂԱՋԱՆՅԱՆ
 
Հավաքարար(Ամասիա)

ԳԵՂԵՑԻԿ ՎԱՐԴԱՆՅԱՆ
 
Հավաքարար(Փշատավան)

ԿԻՄԱ ՍՏԵՓԱՆՅԱՆ
 
Պահակ(Ակնալիճ)

ՄԵՐՈՒԺԱՆ ՄԱՐԿՈՍՅԱՆ
 
Պահակ(Երասխահուն)

ՎԱՐԴԱՆ ՄԵԼՔՈՆՅԱՆ
 
Պահակ(Ջանֆիդա)

ՇԱՀԲԱԶ ՊՈՂՈՍՅԱՆ
 
Պահակ(Նորապատ)

ԳԵՎՈՐԳ ԳԵՎՈՐԳՅԱՆ
 
Պահակ(Բամբակաշատ)

ԳԱԳԻԿ ԿՈՍՏԱՆՅԱՆ
 
Պահակ(Տանձուտ)

ՌՈՒԲԵՆ ՍԱՀԱԿՅԱՆ
 
Պահակ(Այգեշատ)

ԳԵՂԱՄ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ
 
Գործավար (Բամբակաշատ)

ՍՏԵՓԱՆ ՄԱՐՏԻՐՈՍՅԱՆ
 
Գործավար(Մրգաշատ)

ՎԱՐԴՈՒՇ ՊՈՂՈՍՅԱՆ
 
Անասնաբույժ (Մրգաշատ)

ԿԱՐԻՆԵ ՄՈՎՍԻՍՅԱՆ
 
Անասնաբույժ (Երասխահուն)

ՎԱՐԴԱՆ ՎԱՐԴԱՆՅԱՆ
 
Անասնաբույժ (Այգեշատ և Հայկավան)

ՄԱՐՏԻԿ ՆԱԶԱՐՅԱՆ
 
Գործավար(Տանձուտ)

ԱՆԱՀԻՏ ՀԱՄԲԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Գործավար

ԴՈՒԽԻԿ ՄՈՎՍԻՍՅԱՆ
 
Գործավար(Բերքաշատ)

ՄՆԱՑԱԿԱՆ ՄՈՒՐԱԴՅԱՆ
 
Հավաքարար (Նոր Կեսարիա)

ԽԱՉԱՏՈՒՐ ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ
 
Գործավար(Վարդանաշեն)

ՌՈՒԶԱՆՆԱ ՍԱՐԳՍՅԱՆ
 
Անասնաբույժ (Ջրաշեն և Ամասիա)

ԳՐԵՏԱ ՀԱՋԻՅԱՆ
 
Գործավար(Արմավիր)

ՓԱՇԱ ՔԱԼԱՇՅԱՆ
 
Գործավար(Նոր Արտագերս)

ԱՐԹՈՒՐ ՀԱԿՈԲՅԱՆ
 
Գործավար(Ջանֆիդա)

ՍՎԵՏԼԱՆԱ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Անասնաբույժ (Նոր Կեսարիա)

ԽԱՉԱՏՈՒՐ ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ
 
Հավաքարար (Ջանֆիդա)

ՄԱՐԻԱՄ ԲԱԲԱԽԱՆՅԱՆ
 
Գործավար(Այգեշատ)

ԱՆՆԱ ՄԱՆՈՒԿՅԱՆ
 
Անասնաբույժ (Արմավիր)

ԱՐՄԱՆ ԳԵՎՈՐԳՅԱՆ