Այսօր: Շաբաթ, 22 Հունիսի 2024թ.
Մեծամորի համայնքապետարանի պաշտոնական կայք
Հյուրերի քանակը՝ 20
ՀՀ ԱՐՄԱՎԻՐԻ ՄԱՐԶԻ ՄԵԾԱՄՈՐԻ ՀԱՄԱՅՆՔԱՊԵՏԱՐԱՆ
ԻՐԱԴԱՐՁՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐ
ՀԱՅՏԱՐԱՐՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐ

ՀԱՐՑՈՒՄ


ՄԵԾԱՄՈՐԻ ՀԱՄԱՅՆՔԱՊԵՏԱՐԱՆ

Բացել բոլոր ստորաբաժանումները
Համայնքի ղեկավար

ՎԱՀՐԱՄ ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Համայնքի ղեկավարի առաջին տեղակալ

ԷԴԳԱՐ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Համայնքի ղեկավարի տեղակալ

ԱՐԲԱԿ ԵՂԻԱԶԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Համայնքի ղեկավարի տեղակալ

ՍԱՄՎԵԼ ԳԱԼՍՏՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի քարտուղար

ՄԱՐԱՏ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ
Էլ.հասցե:  marat.hovhannisyan@mecamor.am
Դիմել: Դիմել 
 
Համայնքի ղեկավարի խորհրդական

ԳՐԻՇԱ ԽՈՒՐՇՈՒԴՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Համայնքի ղեկավարի խորհրդական

ՎԼԱԴԻՄԻՐ ՍՏԵՓԱՆՅԱՆ
 
Երասխահուն գյուղի վարչական ղեկավար

ՄԵՍՐՈՊ ԹՈՒՄԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Ակնալիճ գյուղի վարչական ղեկավար

ՇՈՂԻԿ ՄՈՒՐԱԴՅԱՆ
Հեռ.:  +37455484880
Դիմել: Դիմել 
 
Ջանֆիդա գյուղի վարչական ղեկավար

ԿԱՄՍԱՐ ՂՈՐՂԱՆՅԱՆ
Հեռ.:  +37498210033
Դիմել: Դիմել 
 
Բամբակաշատ գյուղի վարչական ղեկավար

ՌՈԲԵՐՏ ԱՎԵՏԻՍՅԱՆ
Հեռ.:  +37477900607
Դիմել: Դիմել 
 
Նալբանդյան գյուղի վարչական ղեկավար

ԳՐԻԳՈՐ ՄԿՐՏՉՅԱՆ
Հեռ.:  +37493008908
Դիմել: Դիմել 
 
Մրգաշատ գյուղի վարչական ղեկավար

ՄԱՐԱՏ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ
Հեռ.:  +37477546454
Դիմել: Դիմել 
 
Նորապատ գյուղի վարչական ղեկավար

ՍԱՐԳԻՍ ԱՐՇԱԿՅԱՆ
Հեռ.:  +37498008070
Դիմել: Դիմել 
 
Արգավանդ գյուղի վարչական ղեկավար

ԱՐՇԱՎԻՐ ԱՂԱՋԱՆՅԱՆ
Հեռ.:  +37493990209
Դիմել: Դիմել 
 
Տանձուտ գյուղի վարչական ղեկավար

ՄԽԻԹԱՐ ՊԵՏՐՈՍՅԱՆ
Հեռ.:  +37498432032
Դիմել: Դիմել 
 
Գետաշեն գյուղի վարչական ղեկավար

ԱՐԿԱԴԻԱ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ
Հեռ.:  +37493041111
Դիմել: Դիմել 
 
Եղեգնուտ գյուղի վարչական ղեկավար

ՌՈՄԱՆ ԿԱՐԱՊԵՏՅԱՆ
Հեռ.:  +37477550809
Դիմել: Դիմել 
 
Արևիկ գյուղի վարչական ղեկավար

ԳԱՌՆԻԿ ԾԱՏՈՒՐՅԱՆ
Հեռ.:  +37498824444
Դիմել: Դիմել 
 
Արմավիր գյուղի վարչական ղեկավար

ՎԱԶԳԵՆ ՄՈՒՐԱԴՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Մարգարա գյուղի վարչական ղեկավար

ԷԴԳԱՐ ԵՆՈՔՅԱՆ
Հեռ.:  +37441850485
Դիմել: Դիմել 
 
Նոր Արտագերս գյուղի վարչական ղեկավար

ԱՐՄԱՆ ԼԱՉԻՆՅԱՆ
Հեռ.:  +37477052727
Դիմել: Դիմել 
 
Շենավան գյուղի վարչական ղեկավար

ՎԱՐԴԳԵՍ ԱԼԵՔՅԱՆ
Հեռ.:  +37498250871
Դիմել: Դիմել 
 
Ամասիա գյուղի վարչական ղեկավար

ԱՐԱՅԻԿ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ
Հեռ.:  +37493646517
Դիմել: Դիմել 
 
Այգեշատ գյուղի վարչական ղեկավար

ԱՐՏԱԿ ԵՂԻԱԶԱՐՅԱՆ
Հեռ.:  +37477000373
Դիմել: Դիմել 
 
Ալաշկերտ գյուղի վարչական ղեկավար

ԿԱՐԵՆ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ
Հեռ.:  +37498424045
Դիմել: Դիմել 
 
Արազափ գյուղի վարչական ղեկավար

ՄԱՆՎԵԼ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ
Հեռ.:  +37493786464
Դիմել: Դիմել 
 
Վարդանաշեն գյուղի վարչական ղեկավար

ՄԻՀՐԱՆ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ
Հեռ.:  +37498010107
Էլ.հասցե:  Mihran2021@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Նոր կեսարիա վարչական ղեկավար

ՀՐԱՅՐ ԳԱԼՍՏՅԱՆ
Հեռ.:  +37493405716
Դիմել: Դիմել 
 
Համայնքի ղեկավարի տեղակալի օգնական

ՎԼԱԴԻԿ ԿԱՐԱՊԵՏՅԱՆ
 
Բերքաշատ գյուղի վարչական ղեկավար

ԱՐԳԱՄ ՉՎՉՅԱՆ
Հեռ.:  +37498094999
Դիմել: Դիմել 
 
Հայկավան գյուղի վարչական ղեկավար

ՌՈՒԲԵՆ ՂԱԶԱՐՅԱՆ
Հեռ.:  +37494919003
Դիմել: Դիմել 
 
Ջրաշեն գյուղի վարչական ղեկավար

ԼԵՎՈՆ ՎԱՐԴԱՆՅԱՆ
Հեռ.:  +37494322238
Դիմել: Դիմել 
 
Համայնքի ղեկավարի օգնական

ԱՐԱՄ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջատար մասնագետ

ԴՈՒԽԻԿ ՄՈՎՍԻՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջատար մասնագետ

ՎԱՀԵ ՎԱՐԴԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Քաղաքաշինության և հողաշինության բաժնի պետ

ՆՈՐԱՅՐ ԴԱՐԲԻՆՅԱՆ
Հեռ.:  +37493343334
Դիմել: Դիմել 
 
Քաղաքաշինության և հողաշինության բաժնի գլխավոր մասնագետ-ճարտարապետ

ՍԱՐԳԻՍ ՍԱՀԱԿՅԱՆ
Հեռ.:  +37494130424
Դիմել: Դիմել 
 
Քաղաքաշինության և հողաշինության բաժնի գլխավոր մասնագետ- հողաշինարար

ՆԱՐԵԿ ՄՆԱՑԱԿԱՆՅԱՆ
Հեռ.:  +37494972310
Էլ.հասցե:  nar.mnacakanyan@bk.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Քաղաքաշինության և հողաշինության բաժնի առաջատար մասնագետ

ՏԻԳՐԱՆ ԻԶՐՅԱՆ
 
Քաղաքաշինության և հողաշինության բաժնի առաջին կարգի մասնագետ (Նորապատ)

ԱՇՈՏ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
քաղաքաշինության և հողաշինության բաժնի առաջին կարգի մասնագետ (Արևիկ)

ՄԱՐՏԻԿ ԱՎԵՏԻՍՅԱՆ
 
քաղաքաշինության և հողաշինության բաժնի առաջին կարգի մասնագետ

ՀԱՍՄԻԿ ՎԱՐԴԱՆՅԱՆ
Էլ.հասցե:  hasmik@mail.ru
 
Քաղաքաշինության և հողաշինության բաժնի առաջին կարգի մասնագետ(Ակնալիճ)

ԳԵՎՈՐԳ ՄԻՍԱԿՅԱՆ
 
Քաղաքաշինության և հողաշինության բաժնի առաջին կարգի մասնագետ(Նալբանդյան)

ՅՈՒՐԱ ՍԱՐԳՍՅԱՆ
 
Քաղաքաշինության և հողաշինության բաժնի առաջին կարգի մասնագետ(Մրգաշատ)

ՆԱՐԵԿ ՍԵՐՈԲՅԱՆ
 
Քաղաքաշինության և հողաշինության բաժնի առաջին կարգի մասնագետ (Այգեշատ)

ՅՈՒՐԱ ՀԱԿՈԲՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Քաղաքաշինության և հողաշինության բաժնի առաջին կարգի մասնագետ

ԴԻԱՆԱ ՀՈՎԱԿԻՄՅԱՆ
 
Քաղաքաշինության և հողաշինության բաժնի առաջին կարգի մասնագետ(Արգավանդ)

ԼԻԼԻԹ ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ
Էլ.հասցե:  lilit@mail.ru
 
Քաղաքաշինության և հողաշինության բաժնի առաջին կարգի մասնագետ (Նոր-Արմավիր)

ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆ ՍԻՄՈՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Քաղաքաշինության և հողաշինության բաժնի երկրորդ կարգի մասնագետ

ՇՈՒՇԻԿ ԱՍԱՏՐՅԱՆ
 
Գյուղատնտեսության և բնապահպանության բաժնի պետ

ՌՈՒՍՏԱՄ ՄԱՐՏԻՐՈՍՅԱՆ
Հեռ.:  +37477175797
Դիմել: Դիմել 
 
Գյուղատնտեսության և բնապահպանության բաժնի գլխավոր մասնագետ

ՎԱՆՈՒՇ ՂԱԶԱՐՅԱՆ
 
Գյուղատնտեսության և բնապահպանության բաժնի առաջատար մասնագետ

ԵՂԻԱԶԱՐ ՄԱՐՏԻՐՈՍՅԱՆ
 
Գյուղատնտեսության և բնապահպանության բաժնի առաջատար մասնագետ

ԼՈՒՍԻՆԵ ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ
 
Գյուղատնտեսության և բնապահպանության բաժնի առաջին կարգի մասնագետ

ՍՏՅՈՊԱ ԱՅՎԱԶՅԱՆ
 
Գյուղատնտեսության և բնապահպանության բաժնի առաջին կարգի մասնագետ(Ակնալիճ)

ԱՐՄԻՆԵ ՆԱՋԱՐՅԱՆ
 
Գյուղատնտեսության և բնապահպանության բաժնի առաջին կարգի մասնագետ (Ջանֆիդա)

ՌՈԲԵՐՏ ՄԱՆՈՒԿՅԱՆ
 
Գյուղատնտեսության և բնապահպանության բաժնի առաջին կարգի մասնագետ (Ալաշկերտ)

ԱՆԻ ԾԱՏՈՒՐՅԱՆ
Էլ.հասցե:  ani@mail.ru
 
Գյուղատնտեսության և բնապահպանության բաժնի առաջին կարգի մասնագետ(Տանձուտ)

ՀԱՄԼԵՏ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ
 
Գյուղատնտեսության և բնապահպանության բաժնի առաջին կարգի մասնագետ (Մրգաշատ)

ՎԱՆՈՒՇ ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ
 
Գյուղատնտեսության և բնապահպանության բաժնի առաջին կարգի մասնագետ(Նոր-Արտագերս)

ԱՐՍԵՆ ԵՂԻԱԶԱՐՅԱՆ
 
Գյուղատնտեսության և բնապահպանության բաժնի առաջին կարգի մասնագետ(Եղեգնուտ)

ՎԱՐԱԶԴԱՏ ՄԱՐԳԱՐՅԱՆ
 
Գյուղատնտեսության և բնապահպանության բաժնի առաջին կարգի մասնագետ(Հայկավան)

ԱՐՄԵՆ ՀԱԿՈԲՅԱՆ
 
Գյուղատնտեսության և բնապահպանության բաժնի առաջին կարգի մասնագետ

ՍԻԼՎԱ ԲԱՂԴԱՍԱՐՅԱՆ
 
Ֆինանսատնտեսագիտական և գնումների բաժնի պետ

ՆՈՆԱ ՀԱԿՈԲՅԱՆ
Հեռ.:  +37498393676
Դիմել: Դիմել 
 
Ֆինանսատնտեսագիտական և գնումների բաժնի գլխավոր մասնագետ

ԱՆԻ ՀԱԿՈԲՅԱՆ
 
Ֆինանսատնտեսագիտական և գնումների բաժնի գլխավոր մասնագետ - հաշվապահ

ՔՆԱՐԻԿ ԳԱԼՍՏՅԱՆ
Էլ.հասցե:  qnar86@yahoo.com
 
Ֆինանսատնտեսագիտական և գնումների բաժնի գլխավոր մասնագետ

ԼՈՒՍԻՆԵ ՄՈՒՐԱԴՅԱՆ
 
Ֆինանսատնտեսագիտական և գնումների բաժնի առաջատար մասնագետ

ՀՌԻՓՍԻՄԵ ՄԿՐՏՉՅԱՆ
 
Ֆինանսատնտեսագիտական և գնումների բաժնի առաջատար մասնագետ

ՖԼՈՐԱ ԲԱՎԵՅԱՆ
 
Ֆինանսատնտեսագիտական և գնումների բաժնի առաջին կարգի մասնագետ

ԿԱՍՅԱ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ
 
Եկամուտների հաշվառման և հավաքագրման,ծրագրերի կազմման և համակարգման բաժնի պետ

ՀՈՎՀԱՆՆԵՍ ՄԿՐՏՉՅԱՆ
Հեռ.:  +37493156090
Դիմել: Դիմել 
 
Եկամուտների հաշվառման և հավաքագրման,ծրագրերի կազմման և համակարգման բաժնի գլխավոր մասնագետ

ԼՈՒՍԻՆԵ ՆԱԶԱՐՅԱՆ
 
առաջատար մասնագետ (Նոր Արտագերս)

ՍԵՅՐԱՆ ՓԻՐՈՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
առաջատար մասնագետ (Նորապատ)

ՔՆԱՐԻԿ ԲԱՂԴՈՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
առաջատար մասնագետ (Շենավան)

ԱՆԱՀԻՏ ՍԱՀԱԿՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
առաջատար մասնագետ (Ջանֆիդա)

ՎԱՀԱՆ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
առաջատար մասնագետ (Ջրաշեն)

ԼՈՒՍԻՆԵ ԿԲՈՒԻՉՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
առաջատար մասնագետ (Վարդանաշեն)

ԱՆԳԻՆ ՎԱՐԴԵՎԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Եկամուտների հաշվառման և հավաքագրման,ծրագրերի կազմման և համակարգման բաժնի առաջատար մասնագետ

ՌՈԶԱ ԿԱՐԱՊԵՏՅԱՆ
 
առաջատար մասնագետ (Բերքաշատ)

ՄԱՔՐՈՒՀԻ ՍԱՀԱԿՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
առաջատար մասնագետ (Տարոնիկ)

ԼԱՐԻՍԱ ԱՎԵՏԻՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Եկամուտների հաշվառման և հավաքագրման,ծրագրերի կաղմման և համակարգման բաժնի առաջատար մասնագետ

ՆԱԻՐԱ ՄԱՐԿՈՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
առաջատար մասնագետ (Արազափ)

ՀԵՂԻՆԵ ՆԱՎԱՍԱՐԴՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
առաջատար մասնագետ (Ամասիա)

ԱՐԿԱԴԻ ԽՈՅԵՑՅԱՆ
Հեռ.:  +37477020207
Դիմել: Դիմել 
 
առաջատար մասնագետ (Ալաշկերտ)

ԴԵՐԵՆԻԿ ԳԱԲՐԻԵԼՅԱՆ
Հեռ.:  +37493066865
Դիմել: Դիմել 
 
առաջատար մասնագետ (Այգեշատ)

ՄԵԼԻՆԵ ՀՈՒՆԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
առաջատար մասնագետ (Արգավանդ)

ՌԱԶՄԻԿ ՀՈՒՆԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
առաջատար մասնագետ (Արմավիր)

ԳԱՅԱՆԵ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
առաջատար մասնագետ (Արտաշար)

ՄԱՐԻՆԵ ԿԱՐԱՊԵՏՅԱՆ
 
առաջատար մասնագետ (Արևիկ)

ՆԵԼԼԻ ԾԱՏՈՒՐՅԱՆ
Էլ.հասցե:  nelli@mil.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Եկամուտների հաշվառման և հավաքագրման,ծրագրերի կազմման և համակարգման առաջատար մասնագետ (Բամբակաշատ)

ՌՈՒԶԱՆՆԱ ՊՈՂՈՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
առաջատար մասնագետ (Գետաշեն)

ՍՈՆԱ ԹԱԴԵՎՈՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
առաջատար մասնագետ (Եղեգնուտ)

ՄԱՆՅԱ ՄԵԼՈՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
առաջատար մասնագետ ( Զարթոնք)

ԳՈՒՐԳԵՆ ՂԱԶԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
առաջատար մասնագետ (Հայկավան)

ՎԱՐԴՈՒՀԻ ԲԱԲԱՅԱՆ
Էլ.հասցե:  varduhi.babayan.85@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Եկամուտների հաշվառման և հավաքագրման,ծրագրերի կազմման և համակարգման բաժնի առաջատար մասնագետ(Ակնալիճ)

ԱՐՄԻՆԵ ԳԱԼՍՏՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Եկամուտների հաշվառման և հավաքագրման,ծրագրերի կազմման և համակարգման բաժնի առաջին կարգի մասնագետ

ԲԱԲԿԵՆ ԱՎԱԳՅԱՆ
 
առաջատար մասնագետ (Մրգաշատ)

ՀԱՍՄԻԿ ՍՈՂՈՄՈՆՅԱՆ
 
առաջատար մասնագետ (Փշատավան)

ՀՌԻՓՍԻՄԵ ԱԲՐԱՀԱՄՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
առաջատար մասնագետ (Մարգարա)

ՖԼՈՐԱ ՎԱՐԴԱՆՅԱՆ
 
Եկամուտների հաշվառման և հավաքագրման,ծրագրերի կազմման և համակարգման բաժնի առաջատար մասնագետ(Նալբանդյան)

ՆԵՐՍԵՍ ՊՈՂՈՍՅԱՆ
 
առաջատար մասնագետ (Երասխահուն)

ԼԻԼԻԹ ԱԲՐԱՀԱՄՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
առաջատար մասնագետ (Տանձուտ)

ԱՆԱՀԻՏ ՀԱՄԲԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
առաջատար մասնագետ (Նոր Կեսարիա)

ՇՈՒՇԱՆԻԿ ԻԶՎԵԿՈՎԱ
Դիմել: Դիմել 
 
առաջատար մասնագետ (Նոր Արմավիր)

ՆԵԼԼԻ ԵԳԻԱԶԱՐՈՎԱ
 
Եկամուտների հաշվառման և հավաքագրման,ծրագրերի կազմման և համակարգման բաժնի առաջին կարգի մասնագետ

ԿԱՐԵՆ ՇԱԽՏԱՆՅԱՆ
 
Եկամուտների հաշվառման և հավաքագրման,ծրագրերի կազմման և համակարգման բաժնի առաջին կարգի մասնագետ

ՍՈՒՐԵՆ ՍՏԵՓԱՆՅԱՆ
 
Զարգացման ծրագրերի,տուրիզմի,առևտուրի,սպասարկման և գովազդի բաժնի պետ

ԳԵՎՈՐԳ ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ
Հեռ.:  +37493461177
Դիմել: Դիմել 
 
Զարգացման ծրագրերի,տուրիզմի,առևտրի,սպասարկման և գովազդի բաժնի գլխավոր մասնագետ

ՆԱԶԵՆԻ ՍԱՀԱԿՅԱՆ
Հեռ.:  +37494343305
Դիմել: Դիմել 
 
Զարգացման ծրագրերի,տուրիզմի,առևտուրի,սպասարկման և գովազդի բաժնի առաջատար մասնագետ

ՎԱՐԴԳԵՍ ԴԱԲԱՂՅԱՆ
 
Զարգացման ծրագրերի,տուրիզմի,առևտուրի,սպասարկման և գովազդի բաժնի առաջին կարգի մասնագետ

ԼԻԼԻԹ ԹՈՎՄԱՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Զարգացման ծրագրերի,տուրիզմի,առևտուրի,սպասարկման և գովազդի բաժնի առաջին կարգի մասնագետ(Արազափ)

ՔՐԻՍՏԻՆԵ ՎԱՐԴԱՆՅԱՆ
Էլ.հասցե:  QRISTINE@MAIL.RU
 
Զարգացման ծրագրերի,տուրիզմի,առևտուրի,սպասարկման և գովազդի բաժնի առաջին կարգի մասնագետ(Արևիկ)

ՀԱՍՄԻԿ ԲԱՐՍԵՂՅԱՆ
Էլ.հասցե:  arevikmankapartez@inbox.ru
 
Զարգացման ծրագրերի,տուրիզմի,առևտուրի,սպասարկման և գովազդի բաժնի առաջին կարգի մասնագետ(Տարոնիկ)

ԼԻԼԻԹ ՄԱԴԱԹՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Զարգացման ծրագրերի,տուրիզմի,առևտուրի,սպասարկման և գովազդի բաժնի առաջին կարգի մասնագետ(Արմավիր)

ՄԱՐԻՆԵ ՍԱՐԳՍՅԱՆ
 
Զարգացման ծրագրերի,տուրիզմի,առևտուրի,սպասարկման և գովազդի բաժնի առաջին կարգի մասնագետ(Նալբանդյան)

ՀՌԻՓՍԻՄԵ ԱՎԵՏԻՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Զարգացման ծրագրերի,տուրիզմի,առևտուրի,սպասարկման և գովազդի բաժնի առաջին կարգի մասնագետ

ՏԱԹԵՎ ԳԱԼՍՏՅԱՆ
 
Զարգացման ծրագրերի,տուրիզմի,առևտուրի,սպասարկման և գովազդի բաժնի երկրորդ կարգի մասնագետ

ԵԼԵՆԱ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ
 
Կրթության, մշակույթի, սպորտի և երիտասարդության հարցերի բաժնի պետ

ԲԵՆԻԿ ՍՏԵՓԱՆՅԱՆ
Հեռ.:  +37493435719
Դիմել: Դիմել 
 
Կրթության,մշակույթի,սպորտի և երիտասարդության հարցերի բաժնի գլխավոր մասնագետ

ԱՐՄԻՆԵ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ
 
Կրթության,մշակույթի,սպորտի և երիտասարդության հարցերի բաժնի առաջատար մասնագետ

ՍԻՐԱՆՈՒՇ ՍԱՐԳՍՅԱՆ
 
Կրթության,մշակույթի,սպորտի և երիտասարդության հարցերի բաժնի առաջատար մասնագետ

ՎԱԼԵՆՏԻՆԱ ԲԱՂԴԱՍԱՐՅԱՆ
 
Կրթության,մշակույթի,սպորտի և երիտասարդության հարցերի բաժնի առաջատար մասնագետ

ԺՈՐԱ ԶԱՔԱՐՅԱՆ
 
Կրթության,մշակույթի,սպորտի և երիտասարդության հարցերի բաժնի առաջին կարգի մասնագետ(Նոր-Կեսարիա)

ՀԱՍՄԻԿ ՎԱՐԴԱՆՅԱՆ
 
Կրթության,մշակույթի,սպորտի և երիտասարդության հարցերի բաժնի առաջին կարգի մասնագետ

ԱՆԱՀԻՏ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ
 
Կրթության,մշակույթի,սպորտի և երիտասարդության հարցերի բաժնի առաջին կարգի մասնագետ(Բամբակաշատ)

ԱՐԵԳՆԱԶԱՆ ՍԱԺՈՒՄՅԱՆ
Էլ.հասցե:  aregnazan@mail.ru
 
Կրթության,մշակույթի,սպորտի և երիտասարդության հարցերի բաժնի առաջին կարգի մասնագետ(Գետաշեն)

ՎԵՐԳՈՒՇ ԵՓՐԵՄՅԱՆ
 
Կրթության,մշակույթի,սպորտի և երիտասարդության հարցերի բաժնի առաջին կարգի մասնագետ(Նալբանդյան)

ԳԱՅԱՆԵ ՇԱՀԲԱԶՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Կրթության,մշակույթի,սպորտի և երիտասարդության հարցերի բաժնի առաջին կարգի մասնագետ(Շենավան)

ՀԱՅԿԱՆՈՒՇ ԱՌԱՔԵԼՅԱՆ
 
Սոցիալական աջակցության և առողջապահության հարցերի բաժնի պետ

ՎԱՐԴԱՆ ԲԱՂԴԱՍԱՐՅԱՆ
Հեռ.:  +37477494656
Դիմել: Դիմել 
 
Սոցիալական աջակցության և առողջապահության հարցերի բաժնի գլխավոր մասնագետ

ՄԱՐՈՒՇ ՀԱԿՈԲՅԱՆ
 
Սոցիալական աջակցության և առողջապահության հարցերի բաժնի գլխավոր մասնագետ

ԱՆՈՒՇ ԱՎԵՏԻՍՅԱՆ
 
Սոցիալական աջակցության և առողջապահության հարցերի բաժնի առաջատար մասնագետ

ԼԻԼԻԹ ԲԱԴԱԼՅԱՆ
 
Սոցիալական աջակցության և առողջապահության հարցերի բաժնի առաջատար մասնագետ

ԱՐԹՈՒՐ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ
 
Սոցիալական աջակցության և առողջապահության հարցերի բաժնի առաջին կարգի մասնագետ(Ալաշկերտ)

ԱՐԱ ՄԱՆՈՒԿՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Սոցիալական աջակցության և առողջապահության հարցերի բաժնի առաջին կարգի մասնագետ(Նորապատ)

ԱՐԱՅԻԿ ԱՍԱՏՐՅԱՆ
 
Սոցիալական աջակցության և առողջապահության հարցերի բաժնի առաջին կարգի մասնագետ(Ջանֆիդա)

ԷՄՄԱ ԱԶԻԶՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Սոցիալական աջակցության և առողջապահության հարցերի բաժնի առաջին կարգի մասնագետ

ՀԱՍՄԻԿ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ
 
Սոցիալական աջակցության և առողջապահության հարցերի բաժնի առաջին կարգի մասնագետ(Բամբակաշատ)

ՀԵՐՄԻՆԵ ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ
Էլ.հասցե:   hermine@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Սոցիալական աջակցության և առողջապահության հարցերի բաժնի առաջին կարգի մասնագետ(Մրգաշատ)

ԱՐԳԱՄ ՀՈՒՆԱՆՅԱՆ
 
Իրավաբանական բաժնի առաջատար մասնագետ

ԱՐԵՎԻԿ ՔԵՐՈԲՅԱՆ
Հեռ.:  +37494526428
Դիմել: Դիմել 
 
Իրավաբանական բաժնի առաջատար մասնագետ

ԷՐԻԿ ԱԴԱՄՅԱՆ
Հեռ.:  +37433270775
Դիմել: Դիմել 
 
Իրավաբանական բաժնի առաջին կարգի մասնագետ

ՆԱՐԵԿ ԳԻՆՈՍՅԱՆ
Հեռ.:  +37498684238
 
Կոմունալ տնտեսության, համատիրությունների աշխատանքների համակարգման և տրանսպորտի բաժնի պետ

ԱՐՄԵՆ ՄԽԻԹԱՐՅԱՆ
Հեռ.:  +37498020044
Էլ.հասցե:  armen.mkhitaryan@mecamor.am
Դիմել: Դիմել 
 
Կոմունալ տնտեսության,համատիրությունների աշխատանքների համակարգման և տրանսպորտի բաժնի առաջատար մասնագետ

ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆ ՄԱՐԳԱՐՅԱՆ
 
Կոմունալ տնտեսության, համատիրությունների աշխատանքների համակարգման և տրանսպորտի բաժնի առաջատար մասնագետ

ԱՐԱՔՍՅԱ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ
 
Կոմունալ տնտեսության, համատիրությունների աշխատանքների համակարգման և տրանսպորտի բաժնի առաջին կարգի մասնագետ

ՀԱՅԿ ՄԿՐՏՈՒՄՅԱՆ
 
Քարտուղարության ,անձնակազմի կառավարման տեղեկատվական տեխնոլոգիաների բաժնի պետ

ՆԻՆԱ ԹԱԴԵՎՈՍՅԱՆ
Հեռ.:  +37493120418
Դիմել: Դիմել 
 
Քարտուղարության, անձնակազմի կառավարման, տեղեկատվական տեխնելոգիաների բաժնի առաջատար մասնագետ

ՆԵԼԼԻ ԶԵՅՆԱԼՅԱՆ
 
Քարտուղարության, անձնակազմի կառավարման, տեղեկատվական տեխնելոգիաների բաժնի առաջատար մասնագետ

ՀԱՅԿԱՆՈՒՇ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ
 
Քարտուղարության ,անձնակազմի կառավարման տեղեկատվական տեխնոլոգիաների բաժնի առաջին կարգի մասնագետ

ՆՈՒՆԵ ՔՈՉԱՐՅԱՆ
 
Քարտուղարության ,անձնակազմի կառավարման տեղեկատվական տեխնոլոգիաների բաժնի առաջին կարգի մասնագետ

ԳԱՅԱՆԵ ՍԱՐԳՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Քարտուղարության ,անձնակազմի կառավարման տեղեկատվական տեխնոլոգիաների բաժնի առաջին կարգի մասնագետ

ՍՈՆԱ ԱՌԱՔԵԼՅԱՆ
 
Վարորդ

ՌՈՒԲԵՆ ՄԱՆՈՒԿՅԱՆ
 
Ցանցային ադմինիստրատոր

ՏԱՐՈՆ ՄԿՐՏՉՅԱՆ
 
Պահակ (Մեծամոր)

ԳԱԳԻԿ ՄՐՏԵՅԱՆ
 
Հավաքարար

ՍՅՈՒԶԱՆՆԱ ՂԱԶԱՐՅԱՆ
 
Հավաքարար

ԼՅՈՒԲԱ ԱՅՎԱԶՅԱՆ
 
Հավաքարար (Բամբակաշատ)

ՀԱՅԿԱՆՈՒՇ ՎԱՐԴԱՆՅԱՆ
 
Հավաքարար (Հայկավան)

ՌՈՒԶԱՆՆԱ ՍԱՐԳՍՅԱՆ
 
Հավաքարար(Նոր Արտագերս)

ԿԱՐԻՆԵ ԳԻՆՈՍՅԱՆ
 
Հավաքարար (Վարդանաշեն)

ԱՆԱՀԻՏ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ
 
Հավաքարար (Եղեգնուտ)

ԱՍԼԻ ԳԱՍՊԱՐՅԱՆ
 
Հավաքարար(Նոր Արտագերս)

ՇԱՅԶԱՏ ՍՈՂՈՄՈՆՅԱՆ
 
Հավաքարար (Շենավան)

ՌՈԶԱ ՍԻՄՈՆՅԱՆ
 
Հավաքարար (Նալբանդյան)

ՄԱՐԻԱՄ ՂԱԶԱՐՅԱՆ
 
Հավաքարար(Նոր Արմավիր)

ՍՅՈՒԶԱՆՆԱ ՄԱՐԳԱՐՅԱՆ
 
Հավաքարար(Արազափ)

ՄԱՐԻԱՄ ՄԱՐԳԱՐՅԱՆ
 
Հավաքարար(Գետաշեն)

ՀԱՄԵՍՏ ԵՓՐԵՄՅԱՆ
 
Հավաքարար(Արտաշար)

ԱՆԺԵԼԱ ՄԱՐՏԻՐՈՍՅԱՆ
 
Հավաքարար(Զարթոնք)

ՆԱՐԻՆԵ ԶԱՔԱՐՅԱՆ
 
Հավաքարար(Ակնալիճ)

ՄԱՐԻՆԵ ՀՈՎՍԵՓՅԱՆ
 
Հավաքարար(Տարոնիկ)

ՍՈՒՍԱՆՆԱ ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ
 
Հավաքարար(Այգեշատ)

ԳԱՅԱՆԵ ՍԻՄՈՆՅԱՆ
 
Հավաքարար(Մրգաշատ)

ԼՅՈՒԴՄԻԼԱ ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ
 
Հավաքարար(Ալաշկերտ)

ԼՈՒՍԻՆԵ ՆԵՐՍԻՍՅԱՆ
 
Հավաքարար(Մարգարա)

ՖԼՈՐԱ ՎԱՐԴԱՆՅԱՆ
 
Հավաքարար(Արգավանդ)

ԿԱՐԻՆԵ ԲԱՐՍԵՂՅԱՆ
 
Հավաքարար(Նորապատ)

ՍՈՆՅԱ ՎԱՐԴԱՆՅԱՆ
 
Հավաքարար(Արևիկ)

ՍՈՒՍԱՆՆԱ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ
 
Հավաքարար(Ջրաշեն)

ՀՌԻՓՍԻՄԵ ԴԱՎԹՅԱՆ
 
Հավաքարար(Արմավիր)

ԼՈՒՍԻՆԵ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ
 
Հավաքարար(Երասխահուն)

ԶՈՅԱ ԱՂԱՋԱՆՅԱՆ
 
Հավաքարար(Ամասիա)

ԳԵՂԵՑԻԿ ՎԱՐԴԱՆՅԱՆ
 
Հավաքարար(Փշատավան)

ԿԻՄԱ ՍՏԵՓԱՆՅԱՆ
 
Պահակ(Ակնալիճ)

ՄԵՐՈՒԺԱՆ ՄԱՐԿՈՍՅԱՆ
 
Պահակ(Երասխահուն)

ՎԱՐԴԱՆ ՄԵԼՔՈՆՅԱՆ
 
Պահակ(Ջանֆիդա)

ՇԱՀԲԱԶ ՊՈՂՈՍՅԱՆ
 
Պահակ(Նորապատ)

ԳԵՎՈՐԳ ԳԵՎՈՐԳՅԱՆ
 
Պահակ(Բամբակաշատ)

ԳԱԳԻԿ ԿՈՍՏԱՆՅԱՆ
 
Պահակ(Տանձուտ)

ՌՈՒԲԵՆ ՍԱՐԳՍՅԱՆ