Դիտել Համայնքի ղեկավարի որոշումները
«ՄԱՐԻԱՄ ՍՏԵՓԱՆՅԱՆ » ԱՆՀԱՏ ՁԵՌՆԱՐԿԱՏԻՐՈՋԸ 2026 ԹՎԱԿԱՆԻ ԸՆԹԱՑՔՈՒՄ ԱՐՏԱՔԻՆ ԳՈՎԱԶԴ ՏԵՂԱԴՐԵԼՈՒ ՀԱՄԱՐ ԹՈՒՅԼՏՎՈՒԹՅՈՒՆ ՏԱԼՈՒ ՄԱՍԻՆ
Ղեկավարվելով «Տեղական ինքնակառավարման մասին» Հայաստանի Հանրապետության օրենքի 35-րդ հոդվածի 1-ին մասի 24-րդ կետով, 45-րդ հոդվածի 1-ին մասի 12-րդ կետով, և հիմք ընդունելով Մեծամոր համայնքի ավագանու 2025 թվականի նոյեմբերի 14-ի N177-Ն որոշումը, ինչպես նաև «Մարիամ Ստեփանյան » անհատ ձեռնարկատիրոջ՝  2026 թվականի փետրվարի 17 -ի դիմումը․
1.«Մարիամ Ստեփանյան » անհատ ձեռնարկատիրոջը տալ 2026 թվականի ընթացքում ք.Մեծամոր 1- ին թաղամաս 27 շենքի հարակից տարածք հասցեում   արտաքին գովազդ տեղադրելու  թույլտվություն:
2.«Մարիամ Ստեփանյան » անհատ ձեռնարկատերը պարտավոր է 2026 թվականի ընթացքում արտաքին գովազդի թույլտվության համար Մեծամորի  համայնքապետարանի  900335239340 հաշվեհամարին վճարել տեղական տուրք՝ 18000 տասնութ հազար) ՀՀ դրամ:
3. Սույն որոշումն ուժի մեջ է մտնում անհատ ձեռնարկատիրոջը պատշաճ իրազեկելու օրվան հաջորդող օրվանից :