Դիտել Համայնքի ղեկավարի որոշումները
«ԱՐԹՈՒՐ ԹԱՔԻՐՅԱՆ» ԱՆՀԱՏ ՁԵՌՆԱՐԿԱՏԻՐՈՋԸ 2026 ԹՎԱԿԱՆԻ ԸՆԹԱՑՔՈՒՄ ՀԵՂՈՒԿ ՎԱՌԵԼԻՔԻ ՏԵԽՆԻԿԱԿԱՆ ՀԵՂՈՒԿՆԵՐԻ, ՀԵՂՈՒԿԱՑՎԱԾ ԳԱԶԵՐԻ ՎԱՃԱՌՔ ԹՈՒՅԼՏՎՈՒԹՅՈՒՆ ՏԱԼՈՒ ՄԱՍԻՆ
Ղեկավարվելով «Տեղական ինքնակառավարման մասին» Հայաստանի Հանրապետության օրենքի 35-րդ հոդվածի 1-ին մասի 24-րդ կետով, 45-րդ հոդվածի 1-ին մասի 8-րդ կետով, և հիմք ընդունելով Մեծամոր համայնքի ավագանու 2025 թվականի նոյեմբերի 14-ի N177-Ն որոշումը, ինչպես նաև «Արթուր Թաքիրյան» անհատ ձեռնարկատիրոջ՝  2026 թվականի փետրվարի 12-ի  դիմումը։
1․ «Արթուր Թաքիրյան» անհատ ձեռնարկատիրոջը տալ 2026  թվականի ընթացքում Մեծամոր համայնքի Նոր Արմավիր  բնակավայր Մաշտոցի 1/1 հասցեում  հեղուկ վառելիքի, տեխնիկական հեղուկների , հեղուկացված գազերի վաճառքի թույլտվություն:  :
2. «Արթուր Թաքիրյան» անհատ ձեռնարկատերը  պարտավոր է 2026 թվականի ընթացքում հեղուկ վառելիքի վաճառքի թույլտվություն համար 900335006418  հաշվեհամարին վճարել տեղական տուրք՝ 200 000 (երկու հարյուր հազար) ՀՀ դրամ: