ՀՀ Արմավիրի մարզ, ք. Մեծամոր, 060900303, info.metsamor@mta.gov.am
16 փետրվարի 2026 թվականի N 0459-Ա
«ԱԼՖԵՆ » ՍՊԸ-ԻՆ 2026 ԹՎԱԿԱՆԻ ԸՆԹԱՑՔՈՒՄ ՀԱՄԱՅՆՔԻ ՎԱՐՉԱԿԱՆ ՏԱՐԱԾՔՈՒՄ ԺԱՄԸ 24։00-ԻՑ ՀԵՏՈ ԱՌԵՎՏՐԻ ԿԱԶՄԱԿԵՐՊՄԱՆ ԹՈՒՅԼՏՎՈՒԹՅՈՒՆ ՏԱԼՈՒ ՄԱՍԻՆ
Ղեկավարվելով «Տեղական ինքնակառավարման մասին» Հայաստանի Հանրապետության օրենքի 35-րդ հոդվածի 1-ին մասի 24-րդ կետով, 45-րդ հոդվածի 1-ին մասի 5-րդ կետով, և հիմք ընդունելով Մեծամոր համայնքի ավագանու 2025 թվականի նոյեմբերի 14-ի N177-Ն որոշումը, ինչպես նաև «Ալֆեն» ՍՊԸ-ի՝  2026 թվականի փետրվարի  13-ի դիմումը․
1․ «Ալֆեն» ՍՊԸ-ին տալ 2026 թվականի ընթացքում Մեծամոր համայնքի Նոր Արմավիր բնակավայր Մաշտոցի   1/1  հասցեում  ժամը 24։00-ից հետո առևտրի կազմակերպման թույլտվություն։
2․ «Ալֆեն» ՍՊԸ-ն պարտավոր է 2026 թվականի ընթացքում ժամը 24։00-ից հետո առևտրի կազմակերպման թույլտվության համար Մեծամորի համայնքապետարանի 900335007069  հաշվեհամարին վճարել տեղական տուրք՝ 25 000 (քսանհինգ հազար) ՀՀ դրամ: