ՀՀ Արմավիրի մարզ, ք. Մեծամոր, 060900303, info.metsamor@mta.gov.am
20 փետրվարի 2026 թվականի N 037-Ա
ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՀԱՆՐԱՊԵՏՈՒԹՅԱՆ ԱՐՄԱՎԻՐԻ ՄԱՐԶԻ ՄԵԾԱՄՈՐ ՀԱՄԱՅՆՔԻ ԱՎԱԳԱՆՈՒ 2025 ԹՎԱԿԱՆԻ ՆՈՅԵՄԲԵՐԻ 14-Ի N 180-Ա ՈՐՈՇՄԱՆ ՄԵՋ ՓՈՓՈԽՈՒԹՅՈՒՆ ԿԱՏԱՐԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ
Ղեկավարվելով «Տեղական ինքնակառավարման մասին»  օրենքի 18-րդ հոդվածի 1-ին մասի 28-րդ կետով և  «Նորմատիվ իրավական ակտերի մասին» Հայաստանի Հանրապետության օրենքի 33-րդ հոդվածի 1-ին մասի  3-րդ  կետով և հիմք ընդունելով Մեծամոր համայնքի ղեկավարի  առաջարկությունը․
1. Հայաստանի Հանրապետության Արմավիրի մարզի Մեծամոր համայնքի ավագանու 2025 թվականի նոյեմբերի 14-ի «Մեծամոր համայնքի  համայնքային ոչ առևտրային կազմակերպությունների  աշխատողների քանակը, հաստիքացուցակները և պաշտոնային դրույքաչափերը հաստատելու մասին» N 180-Ա որոշման մեջ կատարել փոփոխություն:
2. Որոշմամբ  հաստատված N3, N1, N5, N6, N9, N7, N26, N23, N8, N18, N24, N27, N4, N29, N20, N22, N30, N31, N25, հավելվածները շարադրել նոր խմբագրությամբ՝ համաձայն N1-N19 հավելվածների: