Դիտել Համայնքի ղեկավարի որոշումները
ՔԱՂԱՔԱՑԻ ԱՐՄԵՆՈՒՀԻ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆԻ ՆԱՎԱՍԱՐԴՅԱՆԻՆ ՍԵՓԱԿԱՆՈՒԹՅԱՆ ԻՐԱՎՈՒՆՔՈՎ ՊԱՏԿԱՆՈՂ ԲՆԱԿԵԼԻ ՏԱՆԸ ԳՈՒՅՔԻ ԲԱԺԱՆՈՒՄԻՑ ԱՌԱՋԱՑՈՂ ՀԱՍՑԵ ՏՐԱՄԱԴՐԵԼՈՒ ԵՎ ՄԵԾԱՄՈՐ ՀԱՄԱՅՆՔԻ ՂԵԿԱՎԱՐԻ 2025 ԹՎԱԿԱՆԻ ՄԱՐՏԻ 17-Ի N 0696-Ա ՈՐՈՇՈՒՄԸ ՈՒԺԸ ԿՈՐՑՐԱԾ ՃԱՆԱՉԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ
1. Մեծամոր համայնքի Արազափ բնակավայրում Արմենուհի Հարությունի Նավասարդյանին  սեփականության իրավունքով պատկանող բնակելի տանը /ծածկագիր՝ 04062BUURZS6, կադ. ծածկագիր՝ 04-015-0015-0016, 0.124209հա մակերեսով, առանձնացվող հատված 1/ տրամադրել գույքի բաժանումից առաջացող հասցե՝ Մեծամոր համայնք Արազափ բնակավայր, 5-րդ փողոց, 13 բնակելի տուն:
3․ Ուժը կորցրած ճանաչել Մեծամոր համայնքի ղեկավարի 2025 թվականի մարտի 17-ի «Քաղաքացի Արմենուհի Հարությունի Նավասարդյանին սեփականության իրավունքով պատկանող գույքի բաժանումից առաջացող բնակելի տանը հասցե տրամադրելու մասին» N 0696-Ա որոշումը։