Ղեկավարվելով «Տեղական ինքնակառավարման մասին» Հայաստանի Հանրապետության օրենքի 35-րդ հոդվածի 1-ին մասի 22-րդ և 24-րդ կետերով, Հայաստանի Հանրապետության կառավարության 2005 թվականի դեկտեմբերի 29-ի N 2387-Ն որոշմամբ հաստատված կարգի 50-րդ կետով, և հիմք ընդունելով քաղաքացի Արմենուհի Հարությունի Նավասարդյանի դիմումը.
1. Մեծամոր համայնքի Արազափ բնակավայրում Արմենուհի Հարությունի Նավասարդյանին սեփականության իրավունքով պատկանող բնակելի տանը /ծածկագիր՝ 04062BUURZS6, կադ. ծածկագիր՝ 04-015-0015-0016, 0.124209հա մակերեսով, առանձնացվող հատված 1/ տրամադրել գույքի բաժանումից առաջացող հասցե՝ Մեծամոր համայնք Արազափ բնակավայր, 5-րդ փողոց, 13 բնակելի տուն:
3․ Ուժը կորցրած ճանաչել Մեծամոր համայնքի ղեկավարի 2025 թվականի մարտի 17-ի «Քաղաքացի Արմենուհի Հարությունի Նավասարդյանին սեփականության իրավունքով պատկանող գույքի բաժանումից առաջացող բնակելի տանը հասցե տրամադրելու մասին» N 0696-Ա որոշումը։
4. Սույն որոշումն ուժի մեջ է մտնում Արմենուհի Հարությունի Նավասարդյանին որոշման ընդունման մասին իրազեկելու օրվան հաջորդող օրվանից: