Համայնքի ղեկավարի որոշման նախագիծ
Դիտել Համայնքի ղեկավարի որոշումները
06 օգոստոսի 2024 թ.
ԱՆԻՆԿԱ ՕՀԱՆՅԱՆԻ ԵՎ ԻՐ ԱՆՉԱՓԱՀԱՍ ԵՐԵԽԱ ՕՔՍԱՆՆԱ ՕՀԱՆՅԱՆԻ ՀԱՍԱՆԵԼԻՔ OPEL ZAFIRA 1.6 ՄԱԿՆԻՇԻ 36 AA 483 ՀԱՇՎԱՌՄԱՆ ՀԱՄԱՐԱՆԻՇԻ ՏՐԱՆՍՊՈՐՏԱՅԻՆ ՄԻՋՈՑԻ 1/4 ԲԱԺՆԵՄԱՍԸ ՕՏԱՐԵԼՈՒ ԹՈՒՅԼՏՎՈՒԹՅՈՒՆ ՏԱԼՈՒ ՄԱՍԻՆ
Ղեկավարվելով «Տեղական ինքնակառավարման մասին» Հայաստանի Հանրապետության օրենքի 35-րդ հոդվածի 1-ին մասի 24-րդ կետով, Հայաստանի Հանրապետության Քաղաքացիական օրենսգրքի  34-րդ հոդվածի 2-րդ մասով, 39-րդ հոդվածի 2-րդ մասով և հիմք ընդունելով  Արմավիրի մարզի Մեծամոր համայնքի Մեծամոր քաղաքի, 1-ին թաղամաս, 9 շենք 15 բնակարանի բնակիչ  Անինկա Օհանյանի 2024 թվականի հուլիսի 17-ի դիմումը, ինչպես նաև  Մեծամոր համայնքի  խնամակալության և հոգաբարձության հանձնաժողովի 2024թ. օգոստոսի 2-ի  թիվ 09 արձանագրությամբ տրված եզրակացությունը
1․ Թույլատրել Անինկա Սերժիկի Օհնայանին (ծնված՝ 01․06․1980թ․, խնամակալ) օտարելու իր անչափահաս դուստր՝ Օքսաննա Ավետիքի Օհանյանի (ծնված՝ 06․03․2010թ․, խնամարկյալ)  ընդհանուր բաժնային սեփականության իրավունքով պատկանող՝  OPEL ZAFIRA 1.6  մակնիշի 36 AA 483 հաշվառման համարանիշի տրանսպոտային միջոցի 1/4 բաժնեմասը։
2. Սույն որոշումն ուժի մեջ է մտնում  Անինկա Սերժիկի Օհնայանին որոշման ընդունման մասին իրազեկելու օրվան հաջորդող օրվանից։