Դիտել Համայնքի ղեկավարի որոշումները
ՔԱՂԱՔԱՑԻ ԱՐՄԵՆՈՒՀԻ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆԻ ՆԱՎԱՍԱՐԴՅԱՆԻՆ ՍԵՓԱԿԱՆՈՒԹՅԱՆ ԻՐԱՎՈՒՆՔՈՎ ՊԱՏԿԱՆՈՂ ՀՈՂԱՄԱՍԻՆ ԳՈՒՅՔԻ ԲԱԺԱՆՈՒՄԻՑ ԱՌԱՋԱՑՈՂ ՀԱՍՑԵ ՏՐԱՄԱԴՐԵԼՈՒ ԵՎ ՄԵԾԱՄՈՐ ՀԱՄԱՅՆՔԻ ՂԵԿԱՎԱՐԻ 2025 ԹՎԱԿԱՆԻ ՄԱՐՏԻ 17-Ի N 0697-Ա ՈՐՈՇՈՒՄԸ ՈՒԺԸ ԿՈՐՑՐԱԾ ՃԱՆԱՉԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ
Ղեկավարվելով «Տեղական ինքնակառավարման մասին» Հայաստանի Հանրապետության օրենքի 35-րդ հոդվածի 1-ին մասի 22-րդ և 24-րդ կետերով, Հայաստանի Հանրապետության կառավարության 2005 թվականի դեկտեմբերի 29-ի N 2387-Ն որոշմամբ հաստատված կարգի 50-րդ կետով, և հիմք ընդունելով  քաղաքացի Արմենուհի Հարությունի Նավասարդյանի դիմումը.
1. Մեծամոր համայնքի Արազափ բնակավայրում Արմենուհի Հարությունի Նավասարդյանին  սեփականության իրավունքով պատկանող հողամասին /ծածկագիր՝ 04062CEQRJAH, կադ. ծածկագիր՝ 04-015-0015-0016, 0.14հա մակերեսով, առանձնացվող հատված 2/ տրամադրել գույքի բաժանումից առաջացող հասցե՝ Մեծամոր համայնք Արազափ բնակավայր,  5-րդ փողոց, 13/1 հողամաս:
3․ Ուժը կորցրած ճանաչել Մեծամոր համայնքի ղեկավարի 2025 թվականի մարտի 17-ի «Քաղաքացի Արմենուհի Հարությունի Նավասարդյանին սեփականության իրավունքով պատկանող բնակելի տանը գույքի բաժանումից առաջացող հասցե տրամադրելու մասին» N 0697-Ա որոշումը։
4. Սույն որոշումն ուժի մեջ է մտնում  Արմենուհի Հարությունի Նավասարդյանին որոշման ընդունման մասին իրազեկելու օրվան հաջորդող օրվանից: