ՀՀ Արմավիրի մարզ, ք. Մեծամոր, 060656505, info@mecamor.am
21 մարտի 2025 թվականի N 050-Ա
ՄԵԾԱՄՈՐ ՀԱՄԱՅՆՔԻ ԿՈՂՄԻՑ ՁԵՌՔ ԲԵՐՎԱԾ ԳՈՒՅՔԸ «ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՀԱՆՐԱՊԵՏՈՒԹՅԱՆ ԱՐՄԱՎԻՐԻ ՄԱՐԶԻ ՄԵԾԱՄՈՐ ՀԱՄԱՅՆՔԻ ԱՌՈՂՋԱՊԱՀՈՒԹՅՈՒՆ» ՀՈԱԿ-ԻՆ ՆՎԻՐԱԲԵՐԵԼՈՒ ԵՎ ՀՈԱԿ-Ի ՀԻՄՆԱԿԱՆ ՄԻՋՈՑՆԵՐԻ ՑԱՆԿՈՒՄ ՀԱՇՎԱՌԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ
Ղեկավարվելով «Տեղական ինքնակառավարման մասին» Հայաստանի Հանրապետության օրենքի 18-րդ հոդվածի 1-ին մասի 42-րդ կետով, Քաղաքացիական օրենսգրքի «Պետական ոչ առևտրային կազմակերպությունների մասին» Հայաստանի Հանրապետության օրենքի 5-րդ հոդվածի 1-ին կետով և հիմք ընդունելով Մեծամոր համայնքի ղեկավարի  առաջարկությունը․
1․ Մեծամոր համայնքի կողմից ձեռք բերված գույքը նվիրաբերել  «Հայաստանի Հանրապետության Արմավիրի մարզի Մեծամոր համայնքի առողջապահություն» համայնքային ոչ առևտրային կազմակերպությանը՝ համաձայն հավելվածի։
2․ Նվիրաբերած գույքը հաշվառել «Հայաստանի Հանրապետության Արմավիրի մարզի Մեծամոր համայնքի առողջապահություն» համայնքային ոչ առևտրային կազմակերպության հիմնական միջոցների ցանկում:
(19.32 Կբ)